درباره پارسین وب

شروع فعالیت ها ...

پارسین وب 83

پس از چند سال تجربه در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی انواع وب سایت های استاتیک و داینامیک، در سال 1383 تصمیم گرفتیم فعالیت خود را با ارائه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه گسترده تر و رسمی تر کنیم که منجر به طراحی وب سایتی با نام تجاری پی سی هاست شد. سرورهای اختصاصی مورد استفاده ما در این سال ها از دیتاسنتر ThePlanet بود.

آغاز به کار پارسین وب ...

پارسین وب 89

با گذشت زمان، مجموعه با بهره گیری از تجربیات سالیان قبل و تغییر نگرش نسبت به آینده، فعالیت خود را در سال 1389 با نام تجاری پارسین وب با هدف ارتقای خدمات فناوری اطلاعات و گسترش بسترهای ارتباطی مدرن در ایران عزیزمان آغاز نمود. دیتاسنترهای Netelligent کانادا، Hetzner آلمان، Fiberhub آمریکا، افرانت ، پارس آنلاین و سروش رسانه عمده فعالیت های ما را در این مدت پوشش می دادند.

و اما نسخه جدید ...

نسخه جدید وب سایت پارسین وب پس از چند ماه تلاش بخش طراحی وب در سال 1392 با هدف فراهم آوردن کلیه خدمات مورد نیاز اشخاص، شرکتها و سازمانها شروع به کار نمود. پارسین وب تنها عامل موفقیت خود را رضایت مشتریان میداند و ارائه سرویسهای متنوع با توجه به آخرین فناوریهای روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار داده است. استفاده از سخت افزارهای مناسب در زیرساخت شبکه پارسین موجب میشود تا کاربران فقط به توسعه وب سایت خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. سعی ما براین است با ارائه کلیه خدمات مبتنی بر وب راه حلی جامع برای رسیدن به اهداف شما باشیم.

در حال حاضر زمینه های فعالیت ما به صورت زیر است:

  • میزبانی وب (هاستینگ)

  • ثبت انواع دامنه های بین المللی و ملی

  • خدمات سرورهای مجازی

  • خدمات سرورهای اختصاصی

  • طراحی وب سایتهای شخصی، شرکتی و سازمانی

  • بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو (سئو)

نماد اعتماد الکترونیکی