نسخه جدید پارسین وب افتتاح شد

. اخبار

parsinweb 2014

پس از گذشت 4 سال، فعالیت های پارسین وب با هدف ارتقای خدمات فناوری اطلاعات و گسترش بسترهای ارتباطی مدرن در ایران مسیر تازه ای به خود گرفت. نسخه قبلی به خاطره گروه میزبانی پارسین وب و کاربرانش پیوست. نسخه جدید پس از چند ماه تلاش بخش طراحی و بهینه سازی وب با توجه به استانداردهای طراحی روز دنیا و نیازهای از پیش تعیین شده در اسفند ماه 1392 افتتاح شد.
در این نسخه، اطلاع رسانی درست در زمینه خدمات مبتنی بر وب به عنوان هدف پارسین وب قرار گرفته است. خدمات پارسین وب در نسخه جدید نیاز های طیف وسیعی از کاربران اعم از مبتدی تا حرفه ای را تحت پوشش قرار می دهد.
پارسین وب جدید از HTML5 و CSS3 بهره برده است. ریسپانسیو بودن قالب سایت باعث می شود تا به راحتی در کامپیوتر، تبلت و گوشی همراه قابل نمایش باشد.


این نسخه بتا می باشد و به مرور زمان تکمیل تر می شود. بالا رفتن سرعت وب سایت در نسخه جدید از خصوصیات بارز سایت نسبت به نسخه قبلی محسوب می شود و این امکان به موجب داشتن برنامه نویسی، گرافیک و بهینه سازی درست فراهم شده است.
ما به طور مداوم سعی بر افزایش بهینه سازی وب سایت داریم، چنانچه مشکلی با بخشی از سایت داشتید، خوشحال می شویم که از طریق تماس با ما اطلاع رسانی نمایید.

این قسمت به مرور تکمیل می شود :

اصلاح URL ها در موتورهای جستجو
فراهم آوردن نسخه ریساپنسیو برای نمایش در رزولوشن های مختلف
ولیدیتور کدها توسط w3c
ساخت نقشه سایت با توجه ساختار جدید
معرفی صفحات به روبات گوگل، بینگ، یاهو و ...
طراحی شبکه لینک های داخلی
بهینه سازی سایت برای موبایل و تبلت