سرویس های نمایندگی متنوع

. اخبار

Reseller

پارسین وب در راستای مشتری مداری، سعی بر فراهم آوردن امکان درآمدزایی برای کاربران می باشد. شما با هر بودجه ای می توانید از فروش محصولات پارسین وب کسب درآمد کنید و از 10 تا 40 درصد سود برخوردار شوید. سرویس های نمایندگی به طور کامل توسط پارسین وب پشتیبانی می شود.

بازاربابی هاست لینوکس

در این سرویس شما می توانید به عنوان بازاریاب با استفاده از یک لینک اختصاصی، پارسین وب را از طریق تبلیغات متنی یا گرافیکی به کاربران خود معرفی کنید و از 10 درصد پورسانت برخوردار شوید.

نمایندگی حجمی

در این سرویس بدون داشتن دانش فنی در زمینه مدیریت سرور مجازی و اختصاصی، می توانید یک هاستینگ تمام عیار باشید و پلن های میزبانی را با اسم خودتان به صورت آنلاین به مشتری ارائه دهید و در نهایت هزینه کمتری را نسبت به هاست اشتراکی پرداخت نمایید.

نمایندگی اعتباری هاست لینوکس

در این سرویس شما می توانید، پلن های هاست لینوکس را با قیمت اصلی به مشتریان خود ارائه دهید و با اعتبار اولیه پرداختی تا سقف 40 درصد، از تخفیف میزبانی وب برخوردار شوید.

نمایندگی اعتباری سرور مجازی

در این سرویس شما می توانید، پلن های سرور مجازی را با قیمت اصلی به مشتریان خود ارائه دهید و با اعتبار اولیه پرداختی تا سقف 20 درصد، از تخفیف میزبانی وب برخوردار شوید.