نمایندگی اعتباری هاست لینوکس

آیا مشتریان شما نیاز به هاست ایران و هاست خارج از کشور دارند؟ آیا می خواهید هزینه کمتری را بابت پلن های هاست موجود در پارسین وب پرداخت کنید؟ آیا میخواهید مدیریت کامل سرویس های ارائه شده به مشتریان شما، با پارسین وب باشد؟ از نمایندگی اعتباری هاست پارسین وب استفاده نمایید.

شما می توانید به عنوان نماینده پارسین وب، پلن های هاست لینوکس خارج از ایران و پلن های هاست لینوکس ایران را با قیمت اصلی به مشتریان خود ارائه دهید و تا سقف 40 درصد از تخفیف میزبانی وب برخوردار شوید. مسئولیت نگهداری از کلیه سرویس ها به عهده پارسین وب می باشد و شما بدون اینکه درگیر مسائل پشتیبانی شوید، به عنوان مدیر کاربرانتان از سود مناسبی برخوردار خواهید شد.

پلن مورد نظر خود را انتخاب نموده و پرداخت نمایید. یک درخواست پشتیبانی مبنی بر فعال نمودن پلن ارسال نمایید. اعتبار اولیه پرداختی به حساب کاربری شما افزوده شده و کد درصد تخفیف میزبانی وب پلن مورد نظر برای شما ارسال میشود.
  • نمایندگی اعتباری هاست لینوکس

     
     
  • تخفیف میزبانی وب
  • انتقال اطلاعات

سوالات متداول نمایندگی اعتباری هاست لینوکس

طریقه کارکرد سیستم نمایندگی اعتباری هاست لینوکس به چه صورت است؟ میزان سود من چقدر است؟

به عنوان مثال: اگر پلن 3 نمایندگی اعتباری هاست لینوکس را انتخاب نمایید می بایست مبلغ 450 هزار تومان پرداخت نمایید که این مبلغ در حساب کاربری شما افزوده خواهد شد و تا هر زمان می توانید از آن استفاده نمایید.
پس از آن یک درخواست پشتیبانی مبنی بر فعال نمودن نمایندگی به پارسین وب ارسال نمایید. کد تخفیف میزبانی وب 40 درصدی برای شما ارسال خواهد شد که تا یکسال اعتبار دارد.
میزان سود شما در این پلن 40 درصد یا 180 هزار تومان می باشد. یعنی با 450 هزار تومان میتوانید تا 630 هزار تومان هاست خریداری نمایید.

نمایندگی اعتباری هاست لینوکس برای چه افرادی مناسب است؟

این سرویس برای تمامی اشخاص و شرکتهایی که میخواهند از طریق فروش هاست پارسین وب درآمد کسب کنند، مناسب است. اشخاص و شرکتهایی که تعداد سایت زیادی دارند، شرکتهای طراحی وب، ISP ها، کافی نت ها و ...

آیا برای اخذ نمایندگی اعتباری هاست لینوکس، هزینه ای دریافت می گردد؟

خیر، پارسین وب برای اعطای نمایندگی به شما هیچگونه هزینه ای دریافت نمیکند. مبلغ دریافتی از شما به طور کامل به اعتبار حساب کاربری شما افزوده میشود. شما می توانید همه اعتبار خود را برای خرید سرویس مصرف نمایید.

آیا این سرویس محدودیت استفاده زمانی دارد؟

اعتبار اولیه شما (هزینه اولیه پرداختی) محدودیت زمانی ندارد و تا هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید. کد تخفیف شما تا یکسال اعتبار دارد.

آیا برای خرید هر سرویس نیاز به تماس با پارسین وب است؟

خیر، در هر ساعت شبانه روز سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب نموده و در مراحل ثبت سفارش، کد تخفیف را وارد نمایید تا اعمال شود. سرویس به صورت آنلاین ساخته شده و به شما ایمیل و sms میشود.

می خواهم سرویس هاست مورد نظر، در پنل کاربری مشتری باشد نه پنل کاربری خودم. چه کار کنم؟

ابتدا سرویس مورد نظر را از طریق پنل کاربری خودتان با توجه به کد تخفیف خریداری نمایید. پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق اعتبار حساب کاربری، یک درخواست پشتیبانی مبنی بر انتقال سرویس به یک یوزر دیگر ارسال نمایید.
نماد اعتماد الکترونیکی