تمدید دامین (دامنه)

مدت زمان ثبت دامین همواره توسط سیستم کنترل خواهد شد.
یکماه مانده به زمان انقضای دامین (Expire Domain) ، پارسین وب پیغامی را مبنی بر تمدید دامین برای شما ارسال خواهد نمود. این پیغام به صورت ایمیل و sms بوده و در تاریخهای تعیین شده به صورت خودکار ارسال خواهد شد.

تمديد دامنه در پارسین وب بسیار ساده است و بدون نياز به تماس با واحد پشتیبانی، بصورت آنلاين از طریق کارتهای عضو شتاب به سرعت امکانپذیر خواهد بود. همچنین امکان تمدید از طریق تلفن و هماهنگی با واحد مربوطه نیز امکانپذیر می‌باشد.

تمدید دامنه ملی

دامنه ملی را می‌توان به صورت یکساله و 5 ساله تمدید کرد. طبق قوانین ایرنیک مجموع اعتبار دامنه ir نمی‎تواند بیش از شش سال باشد. این بدین معناست که اگر دامین ir شما در حال حاظر بیش از یکسال اعتبار دارد، نمیتوانید آنرا برای مدت ۵ سال تمدید کنید.

برای تمدید دامنه ملی یکماه فرصت دارید. پس از آن وارد مرحله جریمه خواهد شد و تمدید با پرداخت مبلغ جریمه مازاد بر هزینه تمدید، امکانپذیر است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید چرخه حیات دامنه ملی را مطالعه نمایید ...

تمدید دامنه بین المللی

دامین عمومی را میتوان به صورت سالیانه یا چند سال همزمان تمدید کرد. حداکثر تمدید یک دامنه بین المللی 10 سال می‌باشد و هزینه آن ضریبی از یکسال می‌باشد.

طبق قوانین ICANN برای تمدید 45 روز فرصت دارید. پس از آن دامین وارد مرحله جریمه خواهد شد و تمدید با پرداخت مبلغ جریمه مازاد بر هزینه تمدید دامین، امکانپذیر است.برای اطلاعات بیشتر میتوانید چرخه حیات دامنه عمومی را مطالعه نمایید ...

آیا می دانید تمدید زود هنگام دامنه باعث از بین رفتن اعتبار باقیمانده نمی‌شود ؟
زودتر از موعد نسبت به تمدید دامنه خود اقدام کنید تا وارد مرحله جریمه نشوید.
نماد اعتماد الکترونیکی