راهنمای خرید

چگونه سرویسهای موجود در پارسین وب را سفارش دهم؟ چگونه پرداخت کنم؟ چگونه تحویل بگیرم؟ کافیست چند دقیقه ای با ما باشید تا پاسخ خود را دریافت کنید ...
 • انتخاب سرویس مورد نظرانتخاب سرویس

  از طریق منوی بالای سایت پارسین وب میتوانید نسبت به انتخاب سرویس مورد نظر اقدام کنید.
  جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در پارسین وب، ویژگی ها، مزایا و معایب هر سرویس، میتوانید از راهنمای موجود در بخش مربوطه استفاده کنید.
  راهنمای انتخاب دامنه - راهنمای انتخاب هاست و ...
 • ثبت سفارشسبد خرید

  پس از اینکه سرویس خود را انتخاب نمودید، کافیست به طور آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. هر سرویس دارای افزودنی های مختص به خود میباشد که میتوانید با توجه به نیاز آنها را انتخاب نمایید و به مرحله بعد بروید.
  نا گفته نماند، علاوه بر راهنمای موجود در هر بخش، می توانید به طور 24 ساعته از طریق تماس قبل از خرید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.
 • عضویت در پورتال مشتریانعضویت

  برای تکمیل سفارش، ما به یک سری از اطلاعات شما نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس و ... نیازمندیم که میبایست در زمان ثبت سفارش وارد کنید.
  از مزیت های عضویت در ناحیه کاربری این است که در سفارشات بعدی نیازی به وارد کردن اطلاعات ندارید و کافیست با نام کاربری خود وارد سیستم شوید. همچنین با عضویت در این سامانه، وضعیت فعلی سرویس، مدت زمان باقیمانده تا پایان سرویس و ... را ببینید.
 • پرداخت هزینه فاکتورپرداخت هزینه

  امکان پرداخت هزینه فاکتور به روشهای مختلف پرداختی پس از ثبت سفارش و وارد نمودن اطلاعات کاربری وجود دارد.
  توصیه ما استفاده از روش پرداخت آنلاین توسط درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت میباشد که تمامی کارتهای عضو شتاب مورد قبول این روش میباشند.
  امکان واریز کارت به کارت یا واریز از طریق فیش بانکی نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر روش های پرداختی در همین صفحه را مطالعه نمایید ...
 • دریافت سرویسسرویس

  پس از پرداخت هزینه فاکتور، سرویس درخواستی شما ساخته و تحویل داده میشود.
  سرویسهای هاست لینوکس و ثبت دامنه به صورت آنلاین ساخته شده و در کسری از ثانیه به صورت ایمیل و sms به شما تحویل داده خواهد شد.
  با تشکر از اینکه پارسین وب را به عنوان میزبان خود انتخاب نمودید ...

روشهای پرداخت

پرداخت هزینه سرویس به 3 صورت امکان پذیر است:

1 پرداخت اینترنتی توسط کارت های عضو شتاب

پرداخت اینترنتی در پارسین وب توسط درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان انجام میشود. بدین صورت که پس از ثبت سفارش و انتخاب روش پرداخت اینترنتی به صفحه پرداخت بانک سامان از پروتکل امن SSL متصل میشوید.

برای اینکار میبایست رمز دوم کارت شما فعال باشد و تمامی کارتهای عضو شتاب مورد قبول این روش هستند. پس از پرداخت، سیستم به صورت خودکار به سفارش شما رسیدگی نموده و اطلاعات را به ایمیل شما ارسال میکند.

2 واریز کارت به کارت

در صورتی که دارای کارتهای عضو شبکه شتاب هستید، میتوانید از طریق مراجعه به هر یک از دستگاه های خودپرداز بانکی یا ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، اقدام به انتقال وجه به یکی از شماره کارتهای بانکی موجود در این صفحه نمایید.

اطلاعات پرداختی را از طریق ثبت فیش بانکی برای ما ارسال نمایید. به محض تایید وجه، جهت انجام سفارش شما اقدام خواهد شد.

3 واریز به حساب بانکی

در صورتی که هیچگونه کارت بانکی در اختیار ندارید، میتوانید پرداخت را توسط واریز از طریق فیش بانکی به یکی از شماره حسابهای بانکی زیر انجام دهید.

اطلاعات پرداختی را از طریق ثبت فیش بانکی برای ما ارسال نمایید. به محض تایید وجه، جهت انجام سفارش شما اقدام خواهد شد.

شماره حساب ها

بانک ملت
بانک ملت
شماره حساب: 4602230751
کارت به کارت: 6104337833894668
بانک پارسیان
بانک پارسیان
شماره حساب: 80012295600
کارت به کارت: 6221061205283494

 

 • تمامی حسابها به نام ( آرش هدایتی راد ) میباشد.
نماد اعتماد الکترونیکی