روال طراحی وب

برای داشتن یک سایت از کجا شروع کنم؟ زمانی که تصمیم به طراحی وب سایت گرفتید، میبایست مراحلی را تا رسیدن به یک وب سایت با امکانات مناسب طی کنید که از اهمیت ویژه ای برخوردارند. مطمئناً در طول این مسیر تنها نخواهید بود و پارسین وب به بهترین نحو شما را یاری خواهد داد.

1. هدف از داشتن وب سایتهدف

اولین گام در طراحی سایت، دانستن مزایای داشتن وب سایت و شناسایی اهداف و چگونگی استفاده از وب برای رسیدن به اهداف مورد نظر است. انتظارات شما از داشتن سایت (چه چیزی شما را به داشتن وب سایت ترغیب می کند؟) و مخاطبین (مخاطبین سایت شما از کدام گروه سنی و به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟) دارای اهمیت ویژه ای میباشد.

2. طبقه بندی صحیح اطلاعاتاطلاعات سایت

طبقه بندی صحیح اطلاعات (نقشه سایت) با توجه به یک برنامه ریزی درست، به کاربر این امکان را میدهد تا در کمترین زمان و با سریعترین روش خواسته های خود را مرتفع سازد. میبایست نقشه کلی سایت به نحوی طبقه بندی شود که تمام اهداف و نیاز های از پیش تعیین شده را تحت پوشش قرار دهد.

3. عضویت در پورتال مشتریانپورتال مشتریان

برای ثبت سفارش ما به یک سری اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس شما نیازمندیم. از مزیت های عضویت در پورتال مشتریان این است که هنگام ثبت سفارش های بعدی نیاز به وارد کردن دوباره اطلاعات ندارید و فقط با نام کاربری و رمز عبور وارد میشوید. همچنین وضعیت سفارش ها، مدت زمان باقی مانده تا پایان سرویس مشخص است.

4. ثبت دامین و انتخاب پلن هاستهاست و دامنه

دامنه مورد نظر خود را با توجه به قوانین ثبت دامنه و کاربرد پسوند مورد نظر انتخاب نمایید. چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، به صفحه راهنمای انتخاب دامنه مناسب رجوع کنید. برای اطلاعت بیشتر در زمینه ی انتخاب پلن هاست، به صفحه راهنمای انتخاب هاست مناسب رجوع نمایید.

5. انتخاب بسته طراحی وبسایت ساز

پارسین وب با بررسی نیاز مشتریان، اقدام به تهیه بسته هایی مناسب انواع شرکت ها و سازمان ها نموده است. حال که هدف شما مشخص شده و طبقه بندی اطلاعات صورت گرفته، میتوانید بسته طراحی وب را متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید و اطمینان داشته باشید که بهترین و کارا ترین را با توجه به بودجه خود تحویل گرفتید.

6. گرافیک و انتخاب قالب وب سایتگرافیک سایت

فاکتور بعدی انتخاب قالب وب سایت میباشد (عناصری همچون آرم شرکت و رنگ که نشان دهنده ماهیت کاری وب سایت است نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند). شما امکان مشاهده و انتخاب قالب سایت را به دلخواه خود دارید. قالب انتخابی شما با توجه به نیاز شما و بسته طراحی وب، خصوصی سازی خواهد شد.

7. پیاده سازی وب سایتطراحی سایت

پیاده سازی یک سایت روشهای متفاوتی دارد که ممکن است همه این روشها تا حدودی شما را به هدف نهایی برساند. بدیهی است استفاده از آخرین تکنولوژی و ابزار ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شیوه پیاده سازی وب سایت در پارسین وب به گونه ای است که بتوانید بر اساس نیازهای آینده پروژه خود را ارتقا و یا حتی بهینه سازی نمایید.

8. بارگذاری اطلاعات دریافت شده کارفرمابارگذاری اطلاعات

در این مرحله اطلاعاتی که طبق نقشه سایت از جانب کارفرما دریافت شده بر روی سایت بارگذاری میشود. این اطلاعات شامل اسناد و مدارک طبقه بندی شده با فرمت word و تصاویر مربوطه میباشد که به طور رایگان بر روی سایت شما قرار داده میشود.

9. تحویل بخش مدیریت و آموزش های اولیهمدیریت

در این مرحله وب سایت شما قابل مشاهده برای همگان است. بخش مدیریت فارسی را خدمت شما تحویل میدهیم که امکان بروزرسانی در هر زمان با توجه به چارچوب گرافیکی از پیش تعیین شده برای شما مقدر خواهد بود.  آموزشهای مورد نیاز در خصوص ورود صحیح اطلاعات خدمت شما داده خواهد شد که بسیار ضروری و مهم است.

10. بهینه سازی اولیه و ثبت در موتورهای جستجوبهینه سازی

نگهداری سایت، شامل بهینه سازی (SEO) و ثبت در موتورهای جستجو (SEM) می‌باشد باعث رسیدن به رتبه مناسب در موتور های جستجو می‌شود.

نماد اعتماد الکترونیکی