بازاریابی (همکاری در فروش) هاست لینوکس

آیا وب سایت پربازدیدی دارید؟ آیا میخواهید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید؟ از سیستم همکاری در فروش هاست پارسین وب استفاده نمایید.

شما می توانید به عنوان بازاریاب پارسین وب، پلن های هاست لینوکس خارج از ایران و پلن های هاست لینوکس ایران را با استفاده از یک لینک اختصاصی از طریق تبلیغات متنی و یا تبلیغات گرافیکی در سایت خود معرفی کنید و از 10 درصد پورسانت فروش هاست برخوردار شوید. مسئولیت نگهداری از کلیه سرویسها به عهده پارسین وب میباشد و شما بدون اینکه درگیر مسائل پشتیبانی شوید، به عنوان تبلیغ کننده از سود مناسبی برخوردار خواهید شد.

عملکرد سیستم بازاریابی

هنگامی که کاربر وب سایت شما بر روی لینک بازاریابی شما کلیک میکند و وارد وب سایت ما میشود، یک کوکی بر روی سیستم او ذخیره شده که این امر باعث می شود این کاربر به عنوان فرستاده از طرف شما معرفی گردد. اگر حتی در همان لحظه از ما خرید نکند و در آینده خرید کند، شما کمیسیون دریافت میکنید. پس از ثبت سفارش توسط کاربر و پرداخت هزینه، 10 درصد به عنوان کمیسیون به حساب کاربری شما افزوده میشود.

نحوه عضویت در سیستم بازاریابی

برای عضویت ابتدا در ناحیه کاربری عضو شوید، سپس به بخش بازاریابی پارسین وب مراجعه کرده و با کلیک بر روی گزینه "فعالسازی حساب رابط" این سرویس را فعال کنید. بعد از فعال سازی سرویس، یک لینک منحصر به فرد در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما با ارائه این لینک از طریق تبلیغات متنی یا تبلیغات گرافیکی به دیگران، میتوانید کاربران را به نام خودتان به پارسین وب دعوت کنید.

استفاده از سرویس بازاریابی پارسین وب جهت خریدهای شخصی خلاف قوانین است و درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.
نماد اعتماد الکترونیکی