چرا پارسین وب

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا پارسین وب را به عنوان میزبان خود انتخاب نمایم؟ آیا سرویس دهی پارسین وب دارای مزایای خاصی میباشد؟ آیا نحوه پشتیبانی پارسین وب فرق میکند؟ کافیست چند دقیقه ای با ما باشید و توضیحات ما را بخوانید ...

برخی از ویژگی های پارسین وب

گستردگی خدماتخدمات

پارسین وب به واسطه نیازهای مشتریان ارائه دهنده انواع خدمات مبتنی بر وب همانند ثبت دامنه های ملی، بین الملی و فارسی، میزبانی وب، سرور مجازی، سرور اختصاصی در ایران و خارج از کشور، طراحی و بهینه سازی وب با متد روز دنیا میباشد و سعی بر رفع تمامی نیازهای شما در عرصه مجازی دارد.

پشتیبانی 24 ساعتهپشتیبانی

مطمئناً ارائه خدمات متنوع نیاز به گروه پشتیبان قویتر و پیشرفته تری هم دارد. کارشناسان فنی پارسین وب با علم کامل بر خدمات ارائه شده در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان از طریق پورتال مشتریان میباشند. طبق آخرین آمارگیری متوسط زمان پاسخگویی به درخواستهای مشتریان 1 ساعت در روزهای اداری بوده است.

استفاده از کنترل پنل های دارای Licenseکنترل پنل

کلیه کنترل پنلهای ارائه شده در سرورهای پارسین دارای License معتبر و خریداری شده هستند و جای هیچگونه نگرانی از بابت تحریم وجود ندارد. به همین دلیل امکان بروزرسانی آنها به سادگی در هر زمان وجود دارد و همین امر، نقش بسزایی در بالا رفتن امنیت سرویسهای ارائه شده پارسین وب دارد.

مالکیت سرورها و عدم وابستگیمالکیت سرور

بدیهی است ارائه خدمات بدون واسطه باعث کاهش قیمت و پشتیبانی سریعتر میشود. پارسین وب نیز از این قاعده مستثنی نیست و مالکیت کلیه قطعات سخت افزاری مورد استفاده مربوط به پارسین وب است. همین امر باعث میشود که متخصصین ما کنترل کاملی چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری بر روی سرورها داشته باشند.

مانیتورینگ مداوممانیتور

تمامی سرورهای پارسین وب به طور خودکار در 24 ساعت شبانه روز توسط نرم افزارهای مانیتورینگ همانند pingdom در چند نقطه از جهان در حال مانیتور هستند و در صورت بروز کوچکترین قطعی و اختلال در هر سرویس، بلافاصله مدیران سرور را از طریق ایمیل و sms باخبر میسازد و بخش مربوطه جهت رفع اختلال دست به کار خواهد شد.

بکاپ گیری پیشرفتهبکاپ گیری

کلیه سرویسهای میزبانی وب و سرور مجازی در پارسین وب دارای بکاپ گیری پیشرفته هستند. بدین صورت که از کلیه اطلاعات به طور کامل بر روی سرورهای بکاپ گیری (که مجزا از این سرور ها می باشند) به طور مستمر بکاپ گیری خواهد شد. حتی در مواقع بروز مشکلات سخت افزاری که منجر به تعویض هارد شود، جای هیچگونه نگرانی نیست.

تضمین آپتایم 99 درصدآپتایم بالا

تمامی سرورهای پارسین وب در خارج و داخل ایران به لحاظ استفاده از سرورهای حرفه ای نظیر hp و dell با چندین بک بون اختصاصی، مانیتورینگ و پشتیبانی 24 ساعته، بروزرسانی مداوم و رفع مسائل امنیتی، دارای آپتایم بسیار بالا نزدیک به 100 درصد میباشند.

امنیت بالاامنیت

یکی از سیاست های پارسین وب ایمن نمودن سرورها و به تبع آن بالا رفتن کیفیت میباشد. از جمله اقدامات در این راستا میتوان به استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، استفاده از سوئیچ های شخصی، استفاده از آی پی های اختصاصی اشاره نمود.

نماد اعتماد الکترونیکی