چرا باید سایت داشته باشیم

برای توسعه تجارت بهترین راه تبلیغات کدام گزینه است؟ رادیو و تلویزیون، مجلات و روزنامه ها، بنرهای در سطح شهر؟ تمامی این موارد فقط برای مدت کوتاهی معرف حضور شماست. اما با داشتن یک وب سایت، شما برای همیشه بنر تبلیغاتی دارید، در هر کجای جهان قابل دسترس میباشید. در واقع وب سايت شما میتواند بزرگترين ابزار تبليغاتی، معرفی و عرضه خدمات و محصولات به مشتريان باشد.

برخی از مزایای داشتن وب سایت

هزینه راه اندازی پایین ترهزینه سایت

هزینه راه اندازی وب سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایینتر از خرید یک مکان فیزیکی در سطح شهر است. شما ماليات پرداخت نمیکنيد و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمیشود!

اطلاع رسانی سریع تراطلاع رسانی سایت

وب سایت اين امكان را به شما میدهد تا در کوتاه ترین زمان ممکنه، مشتریان پی به تغييرات و محصولات جديد برده و از آخرين اخبار سایت شما مطلع شوند. حتی موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ اطلاعات سایت شما را به کاربران اینترنت پیشنهاد میدهند.

پشتیبانی و رفع مشکلات به شیوه بهترپشتیبانی سایت

وب سایت اين امكان را به مشتریان شما میدهد تا در هر ساعت شبانه روز، مشکلات احتمالی خود را در خصوص محصولات یا خدمات با شما در میان بگذارند. شما نیز برای پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به مکان فیزیکی ندارید.

طیف تبلیغاتی گسترده ترتبلیغات کم هزینه

محصولات و خدمات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی به صورت 24 ساعته در دسترس است و هزینه زمانی و مالی کمتری برای شما دارد. بازديدکنندگان سایت شما، از يک منطقه يا شهر خاصی نخواهند بود. بلکه خدمات شما به کل جهان عرضه میشود و هزينه تبليغات در اينترنت و معرفی وب سايت شما نسبت به ساير رسانه ها به مراتب ارزانتر میباشد.

توجه کنید که رقیبان شما نیز بیکار نیستند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند. پس همین امروز به دنبال راه حلی برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار باشید.
نماد اعتماد الکترونیکی