توافقنامه

شرایط خدمات

کاربران سرویسهای پارسین وب، موظف به رعایت کلیه شرایط و مقررات مندرج در این توافقنامه میباشند. لینک این صفحه در مرحله آخر ثبت سفارش در معرض دید کاربر قرار میگیرد. ثبت سفارش به منزله پذیرش مفاد درج شده در این توافقنامه است و نیازی به اخذ امضا از کاربر ندارد. این شرایط جامع و کامل نبوده و پارسین وب حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه، برای خود محفوظ می دارد.

1. کاربر : کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به ثبت سفارش برای استفاده از سرویسهای پارسین وب نماید. پارسین وب کاربر را با مشخصات ثبت شده در ناحیه کاربری وی میشناسد.

2. سرویس : به هر کدام از اقلام قابل ارائه توسط پارسین وب گفته میشود. اعم از اقلام مندرج در سایت و غیر از آن.

3. وب سایت پارسین وب : وب سایت قرار گرفته شده به آدرس Parsinweb.com که سرویسهای مورد نیاز کاربر در آن قرار دارد.

4. پنل کاربری : صفحه اختصاصی کاربر در ناحیه کاربری به آدرس user.parsinweb.com می‌باشد که به توسط آن می‌تواند سرویسهای خود را مشاهده نماید، اقدام به سفارش سرویس جدید کند، برای تمدید یا ارتقای سرویسهای خود اقدام نماید و درخواست پشتیبانی ارسال نماید.

5. درخواست پشتیبانی یا تیکت : مکاتبه کاربر با پارسین وب از طریق ناحیه کاربری.

1. کلیه سرویسهای کاربر در پنل کاربری ثبت شده و قابل مدیریت میباشد و خارج از ناحیه کاربری امکان پذیر نیست.

2. کاربر تصریح می نماید که کلیه اطلاعات هویتی، مشخصات، اطلاعات تماس و نشانی مندرج در ناحیه کاربری وی صحیح است.

3. پارسین وب مسئولیتی نسبت به مشکلات ناشی از ناقص یا اشتباه بودن اطلاعات هویتی و مشخصات کاربر ندارد.

4. پارسین وب در رابطه با هر یک از سرویس های خریداری شده تنها کاربر را با مشخصات درج شده در ناحیه کاربری وی به رسمیت می شناسد و مسئولیتی در قبال درخواست های دریافتی توسط اشخاص دیگر مرتبط با سرویس یا اشخاصی که سرویس به نمایندگی از آنها خریداری شده ندارد.

5. تغییر مالکیت سرویس، فقط به درخواست مالک فعلی امکان پذیر است. بدین منظور مالک فعلی میبایست درخواستی مبنی بر انتقال سرویس از پنل کاربری ارسال نماید.

6. روش ارتباطی مستند پارسین وب با کاربر، آدرس ایمیل کاربر است که حساب کاربری وی در ناحیه کاربری با آن آدرس ایمیل ایجاد شده است.

7. تنها روش مستند برای دریافت خدمات پشتیبانی و گارانتی ارسال درخواست از پنل کاربری است که با اختصاص شماره درخواست قابل پیگیری و ارجاع میباشد.

8. حداکثر زمان پاسخگویی به درخواستهای پشتیبانی 24 ساعت میباشد. درخواستهایی که نیاز به بررسی یا پیگیری بیشتر دارد پس از اعلام به کاربر حداکثر تا 7 روز پیگیری می شود و پاسخ قطعی ارایه میگردد.

9. ارائه خدمات پشتیبانی تنها در حد سرویس خریداری شده از پارسین وب است و پارسین وب در قبال مشکلات جانبی دیگر مانند اختلالات اینترنت، برنامه نویسی وب، نحوه راه اندازی سایت، استفاده یا نصب نرم افزارها، و دامنه هایی که از اشخاص ثالث تهیه شده باشند مسئولیتی ندارد.

1. پارسین وب موظف است حداقل یک روز پیش از اقدام به تغییرات احتمالی در سرویسهای کاربران از طریق وب سایت خود یا خبرنامه ایمیلی موضوع را به اطلاع کلیه کاربران متأثر برساند.

2. اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل توسط کاربر یا مشکل سرویس دهنده‌ي ایمیل کاربر یا دسترسی نداشتن کاربر به صندوق ایمیل به معنی عدم تحویل سرویس از جانب پارسین وب نیست و ارسال ایمیل تحویل از سیستم فروش به عنوان ملاک قرار میگیرد. پیگیری مشکلات ناشی از این موارد بر عهده خریدار است.

3. در صورتی که کاربر موفق به تحویل گرفتن سرویس نگردید لازم است در اولین فرصت مراتب را با ارسال درخواست پشتیبانی از پنل کاربری خود پیگیری نماید.

4. پارسین وب مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده و تحویل داده شده، با نیازهای کاربر ندارد. کاربر موظف است پیش از تکمیل خرید درباره سرویس مورد نیاز خود بررسی های لازم را انجام دهد.

5. پارسین وب مسئولیتی در قبال سرویسهای جانبی تهیه شده از مراکز دیگر در ارتباط با سرویس خریداری شده از خود ندارد.

6. مدت زمان تحویل بر اساس بدترین شرایط ممکن تعیین شده است و بدیهی است شرایط غیرمترقبه خارج از اختیار پارسین وب در نظر گرفته نشده است. زمان تحویل سرویسها به شرح زیر است:

ثبت دامنه : 2 روز کاری
میزبانی وب : 1 روز کاری
سرور مجازی : 3 روز کاری
سرور اختصاصی : 2 هفته
نمایندگی : 3 روز کاری
طراحی وب : بنا به مدت توافق شده
بهینه سازی وب : بنا به مدت قرارداد
نصب سیستم های مدیریت محتوا : 2 روز کاری پس از فعال شدن دامنه
7. کاربر امکان لغو سرویس تحویل داده نشده را تا پیش از دو برابر زمان تحویل ندارد. پس از این مدت در صورت قصور پارسین وب در تحویل سرویس، کاربر می تواند درخواست لغو خرید تحویل داده نشده و دریافت وجه پرداختی برای سرویس لغو شده را نماید.

8. در صورت مغایرت بین سرویس تحویل داده شده با مشخصات سرویس خریداری شده، کاربر موظف به اعلام مراتب در مدت 1 روز کاری پس از تحویل است. تأخیر خریدار پس از این مدت در پیگیری برای اصلاح سرویس حقی از جهت افزایش دوره سرویس دهی برای وی پدید نمی آورد.

9. پارسین وب مسئولیتی در قبال ایرادات امنیتی وب سایتها و اپلیکیشن ها و برنامه های مورد استفاده کاربر در وب سایت وی ندارد.

10. پارسین وب موظف به رعایت محرمانگی کلیه اطلاعات و داده های مربوط به سرویسهای کاربر و اطلاعات پنل کاربری میباشد و این اطلاعات را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

11. پارسين وب مسئولیتی در قبال نصب رایگان نرم افزار برای کاربران ندارد. چنانچه نصب سیستم به صورت رایگان یا با اخذ هزینه انجام شود، مسئولیتی در قبال آموزش استفاده، راه اندازی و طراحی سایت، تغییر قالب یا ماژولها سیستم نصب شده یا پشتیبانی آن ندارد.

12. پارسين وب از طریق صفحه های اصلی وب سایت، پنل کاربری، وبلاگ آموزشی، مشاوره و روشهای دیگر جهت راهنمایی کاربران تلاش میکند. اما هیچگونه مسئولیتی در قبال آموزش استفاده کاربران از سرویسهای خود را ندارد. کاربر موظف است اطلاعات لازم را کسب نماید.

13. سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی مدیریت نشده هستند و پارسین وب مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرورها ندارد. مگر آنکه طبق توافق قبلی، تعرفه آن دریافت شده باشد.

14. پشتیبانی پارسین وب در سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی تنها شامل مشکلاتی همانند قطع دسترسی به سرور و ایرادات سخت افزاری می باشد، مگر آنکه طبق توافق قبلی، تعرفه آن دریافت شده باشد. در صورتی که مشکل ایجاد شده ناشی از اقدامات کاربر باشد پارسین وب حق دارد برای رفع مشکلات هزینه خدمات را دریافت نماید.

15. تمدید سرویس های ماهیانه و سالیانه می‌بایست در زمان تعیین شده مندرج در فاکتور انجام گیرد. زمان انتظار بعد از سررسید فاکتور برای سرویس‌های ماهیانه 24 ساعت و سرویس های سالیانه 7 روز می‌باشد و پس از گذشت زمان انتظار، پارسین وب حق قطع سرویس را برای خود محفوظ می‌داند.

16. پارسین وب مسئولیتی در قبال انتقال حتمی بکاپ به فضای هاست کاربران را ندارد و انتقال رایگان بکاپ در صورت امکان فقط یکبار هنگام خرید سرویس انجام می شود.

17. پارسین وب متعهد می شود پشتیبان گیری رایگان سرویسهایی که دارای این امکان هستند را بطور منظم در تاریخ های تعیین شده انجام دهد. اما مسئولیتی در قبال صحت، به روز بودن و عملکرد نسخه های پشتیبان خود ندارد و تهیه نسخه پشتیبان از فایلها و اطلاعات موجود در فضای سرویس کاربر با خود وی می باشد. کاربر باید کلیه داده های مورد نیاز را در محلی غیر از فضای سرویس یا سرورهای پارسین وب نگهداری نماید.

18. در صورت تجاوز منابع استفاده شده سرویس کاربر از حداکثر منابع اختصاص داده شده پارسین وب حق تعلیق یا قطع سرویس تا تعیین وضعیت را برای خود محفوظ می داند. در این صورت پس از ارتقای سرویس یا کاهش مصرف یا رفع مشکل از جانب کاربر، پارسین وب اقدام به سرویسدهی مجدد خواهد نمود. از بابت دوره قطع سرویس به دلیل تجاوز از منابع تعیین شده زمانی به دوره سرویسدهی به کاربر افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای مربوط به قطع سرویس بر عهده کاربر خواهد بود.

19. پارسین وب مسئولیتی در قبال انجام وظایف خود در شرایط فورس ماژور و حوادث غیرمترقبه مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب، شورش، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی، تحریم و عدم امکان مبادله ارز که از حیطه قدرت و اختیار پارسین وب بیرون باشد ندارد. در این موارد پارسین وب حداکثر تلاش خود را برای کاهش اثرات این شرایط مینماید. بروز شرایط فورس ماژور موجب تخطی کاربر از مفاد این توافقنامه نخواهد شد.

1. تمدید دامنه های منقضی شده در صورت مقدور بودن ممکن است مطابق قوانین ثبت کننده دامنه مشمول هزینه شود. انتقال دامنه های منقضی شده مقدور نمی باشد.

2. تاریخ مستند ثبت و زمان باقی مانده از دوره ثبت دامنه اطلاعات whois دامنه است.

3. اگر ثبت یا انتقال دامنه کاربر به دلیل رد درخواست از سوی مرکز ثبت مرجع، ثبت دامنه توسط شخص دیگر در حین ثبت، یا عدم تکمیل مراحل انتقال یا هر دلیل دیگری که خارج از اختیار پارسین وب باشد ممکن نشود پارسین وب تنها موظف به برگرداندن مبلغ پرداختی به اعتبار ناحیه کاربری وی میباشد. در صورت عودت وجه به حساب بانکی کاربر پارسین وب حق دارد هزینه انتقال و هزینه خدمات خود را از وجه برگشتی کسر نماید.

4. پارسین وب حق ممانعت از انتقال دامنه کاربر به درخواست وی را ندارد.

5. پارسین وب سرویس ثبت و انتقال دامنه را به عنوان نماینده فروش و واسط انجام می دهد. پذیرفته نشدن درخواست ثبت یا انتقال دامنه خریدار توسط توسط ثبت کننده بین المللی یا رجیستری دامنه مسئولیتی را متوجه پارسین وب نمیسازد.

6. دامنه های ir پس از ثبت توسط پارسین وب نیاز به تأیید ایرنیک دارند. پیگیری مراحل تأیید دامنه از ایرنیک بر عهده کاربر و از طریق پنل کاربری وی در ایرنیک میباشد و پارسین وب مسئولیتی در قبال ارسال مدارک یا رفع نواقص اطلاعات کاربر ندارد. ارسال ایمیل اعلام وضعیت ثبت دامنه از پارسین وب به منزله تحویل سرویس میباشد.

7. مسئولیت اطلاعات و مشخصات اظهار شده مالک دامنه با شخص خریدار میباشد و پارسین وب مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی پیش آمده برای مالکیت دامنه ندارد. خریدار موظف است حقوق مالکیتی دامنه را پیش از ثبت بررسی نماید.

8. پارسین وب مسئولیتی در قبال بازگرداندن دامنه از دست رفته یا دامنه منقضی شده ای که تمدید آن ممکن نیست ندارد.

9. انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده کاربر است و پارسین وب مسئولیتی در قبال پيامدهای ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب و نحوه استفاده کاربر از آن ندارد.

10. ثبت تمامی انواع دامنه در پارسین وب به طور کاملاً آنلاین انجام خواهد شد و بدیهی است پس از ثبت دامنه امکان تغییر در کاراکتر ها و تغییر شناسه کاربری در دامنه های ملی وجود ندارد.

1. قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

2. کالا ها و خدمات پارسین وب مشمول مالیات بر ارزش افزوده میشود و مقدار آن در فاکتورها لحاظ می‌شود.

3. کاربر موظف است تأییدیه پرداخت خود را تا پایان دوره سرویس نزد خود نگه دارد.

4. هزینه درج شده در صورت حساب در صورت عدم اقدام خریدار برای پرداخت تنها تا یک ماه معتبر است در صورت افزایش هزینه ها در صورت پرداخت پس از این مدت خریدار موظف به پرداخت اختلاف هزینه خواهد بود.

5. پارسین وب حق دریافت جریمه تأخیر در پرداخت، هزینه راه اندازی مجدد سرویسهای قطع یا تعلیق شده و سرویسهای منقضی شده را برای خود محفوظ می داند.

6. در صورت تأخیر در پرداخت هزینه ها پارسین وب حق قطع سرویس را تا زمان پرداخت هزینه برای خود محفوظ میداند. در صورت پرداخت هزینه و فعال شدن مجدد سرویس بابت دوره قطع سرویس حقی به کاربر تعلق نمی گیرد و زمانی به دوره سرویس وی افزوده نخواهد شد.

7. تاریخ تمدید سرویس منقضی شده از زمان آخرین تاریخ انقضای قبلی سرویس می باشد و پارسین وب مسئولیتی در قبال نگهداری و ارایه یا تحویل اطلاعات سرویس منقضی شده ندارد.

8. پارسین وب تاریخ انقضای سرویسهای نیاز به تمدید را از طریق ایمیل ثبت شده کاربر در پنل کاربری یادآوری می نماید. اما مسئولیت کنترل تاریخ انقضا و اقدام به موقع برای تمدید آن بر عهده خریدار می باشد. این اطلاعات در ناحیه کاربری خریدار توسط وی قابل مشاهده است. دسترسی نداشتن کاربر به ایمیل خود مسئولیتی را متوجه پارسین وب نمی نماید.

9. کاربر موظف است سرویسهایی را که تمدید می نماید از لحاظ تمدید شدن کنترل نماید و در صورت اعمال نشدن تمدید حداکثر ظرف یک هفته کاری مراتب را به پارسین وب اطلاع دهد.

10. پارسین وب دارای گارانتی برگشت وجه به مدت 7 روز از زمان خرید تنها برای سرویسهای هاست جدید خریداری شده است. پس از این زمان درخواست برگشت پول مسموع نخواهد بود.

11. عودت مبالغ پرداختي به کاربر، تنها در صورتی بازپرداخت خواهد شد که مشکل ایجاد شده مربوط به پارسین وب باشد و توسط پشتیبانی پارسین وب قابل حل نباشد.

1. پارسین وب حق دارد که در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر بدون اخطار قبلی نسبت به محدودسازی، اقدام به قطع سرویس دهی یا تعلیق سرویس کاربر نماید. مرجع تشخیص فنی پارسین وب می باشد:

نصب، استفاده یا اجرای برنامه، اسکریپت، کد یا اپلیکیشنی که موجب اختلال در عملکرد سرورها شود.
انجام هر گونه فعالیتی که موجب اختلال در فعالیتهای پارسین وب یا سرویسهای کاربران یا تضییع حق ایشان گردد.
عدم رعایت کپی رایت بین المللی و استفاده از اسکریپت غیر مجاز.
رعایت نکردن قوانین جرایم رایانه ای و انتقال، نگهداری و انتشار محتوای مجرمانه که خلاف قوانین کشور باشد. کسب اطلاع در مورد قوانین به عهده کاربر میباشد.
استفاده از کدهای آلوده، بدافزارها و هرگونه برنامه مخرب یا قرار گرفتن اینگونه کدها یا فایلها در فضای سرویس کاربر به صورت عمدی یا سهوی.
ارسال هرزنامه یا اسپم به صورت عمدی یا سهوی، مستقیم یا غیرمستقیم.
دریافت هر گونه گزارش از شرکتهای میزبان سرورها مبنی بر فعالیتها یا کدهای مخرب یا نقض قوانین و مقررات آن شرکتها.

2. پارسین وب هیچ گونه بازپرداختی به کاربر متخلف از ضوابط سرویس اعم از ادعای خسارت خریدار یا هزینه باقی مانده دوره سرویس انجام نخواهد داد.

3. در مواردی که نیاز به بررسی فنی یا حقوقی بیشتری باشد پارسین وب حق دارد سرویس کاربر را تا تکمیل بررسی ها معلق نماید.

4. جبران کلیه هزینه ها یا خسارتهای وارد شده به پارسین وب ناشی از تخلف کاربر بر عهده وی میباشد.

5. پارسین وب مطابق قانون موظف در برابر درخواست مراجع قانونی نسبت به تعلیق یا مسدود کردن سرویس و ارایه اطلاعات کاربر متخلف به این مراجع اقدام نماید.

6. در صورت بروز اختلاف کاربر موظف است ابتدا موضوع را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی در واحد رسیدگی به شکایات، به مدیریت ارجاع دهد. در صورتی که پس از گذشت 15 روز کاری نتیجه ای حاصل نشد خریدار میتواند با مراجعه به مراجع انتظامی و قضایی نسبت به پیگیری و رسیدگی اقدام نماید.

7. عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم پنل کاربری پارسين وب در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.