لینوکس و ویندوز / ایران، اروپا و آمریکا

سرور مجازی(ابری)

با سرور مجازی ابری، هوشمندانه منابع مصرفی خود ( RAM - CPU HARD ) را تهیه کنید.

تنوع سیستم عامل

لینوکس و ویندوز با امکان نصب سیستم‌های CentOS ، Debian و Ubuntu و Windows 2016 - 2019 - 2022

گستردگی جغرافیایی

گستردگی موقعیت انتخاب سرور در چند منطقه تهران ایران ، آمستردام هلند ، نیویورک آمریکا

VPS

سرور مجازی

ابری

شروع از

433

هزار تومان / ماهیانه

demo-attachment-223-Group-28
demo-attachment-222-Group-29
Path-18.svg
Path-19.svg
Path-948.svg
Group-11.svg
Path-17.svg
Group-207

اطلاعات بیشتر

هر آنچه در موردسرور مجازی

  • سرور مجازی (ابری) محصولی است که شما براحتی می‌توانید با چند کلیک و کمتر از چند دقیقه سرور مورد نیاز خودتان را در سه کشور ایران، هلند و آمریکا با سیستم عامل‌های متنوع اعم از ویندوز و لینوکس بسازید. قطعا بین این سرویس و سرور مجازی (پلن) تفاوت هزینه‌ای وجود ندارد.
  • در سرورهای لینوکس امکان نصب سیستم‌های CentOS ، Debian ، Ubuntu ، AlmaLinux ، ArchLinux و در سرورهای ویندوز امکان نصب سیستم‌های Windows Server 2016 ، Windows Server 2019 ، Windows 2022 وجود دارد.
  • می‌توانید میزان حافظه، تعداد هسته پردازنده و هارد دیسک مورد نیاز خود را با توجه به نیازتان انتخاب کرده و تنها به همان میزان بپردازید.
  • استفاده از سرورهای برند معتبر HP,Supermicro به همراه هارد دیسک‌های NVMe و استفاده از برترین دیتاسنترهای جهان کیفیت و سرعت مثال زدنی را برای اطلاعات و سرور شما فراهم می‌آورد.
  • در سرور ایران ترافیک ارسالی نامحدود و ترافیک دریافتی تا سقف ۵۰۰ گیگابایت رایگان است.

خیر، شما میتوانید از دایرکت ادمین، سی پنل، پلسک یا... برای مدیریت استفاده نمایید تا همانند هاست، سایتتان را به راحتی مدیریت و از منابع قدرتمند سرور بهره ببرید.

زمان تحویل سرور مجازی یا VPS به صورت آنلاین و کمتر از 30 دقیقه بوده و فقط نصب کنترل پنل ها از قبیل دایرکت ادمین، سی پنل و پلسک زمانبر است.
در صورت نیاز به سرور خام می توانید سرور خود را سریع تحویل بگیرید.

بله، امکان تهیه انواع لایسنس قانونی کنترل پنل دایرکت ادمین، سی پنل، پلسک، لایت اسپید و ... با نصب اولیه رایگان در هنگام سفارش وجود دارد.

در صورتی که کنترل پنل قبلی شما Direct Admin و یا Cpanel باشد و همزمان با خرید سرور مجازی جدید، لایسنس دایرکت ادمین تهیه بفرمایید، نصب و کانفیگ اولیه سرور دایرکت ادمین به همراه انتقال تا ده وب سایت به صورت رایگان انجام می‌شود.

مدیریت سرور مجازی با استفاده از دسترسی های مورد نیاز توسط خودتان از طریق روت انجام می‌شود شما امکان ایجاد هر گونه تغییر در سرور را از طریق SSH خواهید داشت.
چنانچه نیاز به رفع مشکل داشته باشد، با دریافت هزینه مشکل مرتفع خواهد گردید.

همواره شما می توانید با کارشناسان ما در چت آنلاین صحبت کنید، یا از طریق ارسال تیکت به بخش مشاوره خرید کمک بگیرید و یا با شماره دفتر تماس حاصل کرده تا صمیمانه پاسخگوی سوالات شما باشیم.